Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

Як впливають на жінок і чоловіків осінні зміни в гормональному фоні

Осінь вносить корективи у наш гормональний фон, адаптуючи організм до коротших днів та холоду. Однією з основних змін є зростання рівня мелатоніну - "гормону сну". Він регулює сон, зміцнює імунітет та допомагає адаптуватися до нового ритму дня. Тому, коли хочеться раніше йти спати або затишно влаштуватися під пледом, це вплив мелатоніну.

Яка вона, жінка 45+ в сучасних українських реаліях ?

Вікові зміни, такі як менопауза, збільшення ваги, гормональні перебудови, що ведуть до згасання репродуктивної функції та змінюють стан шкіри, нігтів і волосся, сприймаються більшістю жінок 45+ як кінець світу. Адже раніше вважалось, що цінність жінки або її жіночність - це здатність народжувати дітей. Однак українське суспільство адаптується під світові стандарти, і жінка може відчувати себе привабливою, енергійною та здоровою навіть в період клімактеричних змін.

Як визначити, що у вашій аптечці зіпсовані ліки?

Багато хто з нас купує ліки з запасом, у когось вони залишаються після перенесених хвороб - і весь цей «скарб» довго лежить у домашній аптечці. «А раптом знадобиться?» - думаємо ми і не викидаємо навіть ті препарати, строк придатності яких вже закінчився. Але зазвичай протерміновані ліки можуть не лише перестати бути дієвими, а й ще гірше - нашкодити людині.

Що потрібно знати для лікування розладів психічного здоров’я?

Фармакологічні препарати є одним з інструментів для лікування людини із психічним розладом. Їх призначають для того, щоб відрегулювати біохімічні процеси в мозку та поліпшити стан пацієнта. В багатьох випадках лікування препаратами йде в парі з психотерапією або іншими немедикаментозними методами. Лікування лише препаратами буває недостатньо.

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!

Шановні добродії!

Звертаємося до Вас з проханням надати благодійну допомогу важкохворим дітям з інвалідністю до «Дня Захисту Дітей» , який відзначається 1 червня.

Діти дуже чекають на це свято! Кожного року, ми разом з Вами долучаємося до добрих справ і вітаємо дітей з найнеобхіднішими потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу: важкохворим сиротам з АТО і не тільки, малозабезпеченим дітям з інвалідністю, дітям з великих сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС та ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення.