Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Про нас

Ваш Аптечний Гід: зручно, надійно, вигідно!

Сучасне життя як гонки. У лідерах завжди той, хто максимально успішно організовує свій час і першим приходить до мети. Не дивно, що ми вічно кудись поспішаємо і хапаємося за кілька справ одночасно.

На перші місця в економії особистого часу зараз виходять інтернет-технології. Не виходячи з дому або не відриваючись від робочого процесу, ми можемо купити квитки або забронювати готель, отримати on-line консультації юристів, лікарів, замовити одяг, техніку і навіть знайти необхідні ліки.

Ми пропонуємо Вам оцінити зручність і переваги такої форми пошуку і придбання ліків, медтехніки, лікувальної косметики та інших товарів медичного призначення з нашою допомогою: Вашого Аптечного Гіда.

Зручність

Ми розуміємо, що на сьогоднішній день в інтернеті існує досить багато ресурсів, які надають можливість замовити ліки. Але більшість з них мають складну систему пошуку і оформлення замовлення, яка розрахована на користувача, добре знайомого з комп'ютером і має досвід покупки товарів через інтернет.

Тому, ми намагались зробити так, щоб будь-який користувач Аптечного Гіда, незалежно від його навичок і рівня володіння комп'ютером, зміг знайти і зарезервувати потрібний товар. Для цього ми зробили кілька видів пошуку, інтуїтивно зрозумілу і просту систему резервування товару, а також розмістили наочну інструкцію з пошуку і резервування товару.

Надійність

Аптечний Гід належить фармацевтичній компанії «Фармцентр». За більш ніж п'ятирічну історію існування мережа «Фармцентр» зарекомендувала себе високою компетентністю, професійним обслуговуванням, широким асортиментом якісних лікарських препаратів і товарів для здоров'я та краси. Роблячи своє замовлення, ви можете бути впевнені в тому, що абсолютно вся продукція сертифікована. А переконатися в цьому Ви можете, отримавши сертифікат якості, на будь-який лікарський засіб, який ми надамо на першу Вашу вимогу.

Економія

Користуючись послугами нашого Аптечного Гіда, ви економите не тільки час і зусилля, а й гроші. Оскільки для Вас ми зможемо підібрати ліки або його аналог, косметику і інше за низькою ціною.

Цінуйте свій час і гроші, замовляйте ліки і лікувальну косметику в нашому Аптечному Гіді.