Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Як оформити резерв

Аптечний Гід - це швидкий і зручний спосіб знайти і зарезервувати ліки, і не тільки, з мінімальними витратами часу та зусиль.


Оформити резерв можна трьома способами:
  1. Попередньо зареєструвавшись на нашому сайті. У цьому випадку Ви зможете відслідковувати свої замовлення, отримувати знижки та розсилку з нашими акціями;
  2. Без попередньої реєстрації;
  3. По телефону (097) 381-54-45, (099) 372-49-30, скориставшись послугами наших операторів-фармацевтів.

Як знайти потрібний товар?

Пошук по назві

Це найпростіший варіант, якщо Ви знаєте як точно називається товар або хоча б частину його назви. В цьому випадку Вам достатньо ввести назву товару в поле для пошуку і натиснути кнопку «Знайти»

howto_1

Пошук по розділах

Якщо Ви не знаєте як називається потрібний товар, але знаєте, наприклад, що це косметика компанії Vichy. Тоді Вам буде зручніше скористатися пошуком по розділах, які розміщені зліва.

howto_2

Пошук по букві

У тому випадку, якщо Ви не відомо повна назва товару і Ви не знає в якому розділі він міг би знаходиться, але пам'ятайте, що його назва починається, наприклад, з букви «А», у Вас є можливість знайти цей товар скориставшись пошуком по букві «А».

howto_3

Після того, як Ви визначилися з варіантом пошуку і знайшли потрібний товар, необхідно додати його в резерв. Це можна зробити, натиснувши на кнопку «Резервувати» на сторінці видачі результатів пошуку

howto_4

або на сторінці товару

howto_5

Натиснувши на кнопку «Резервувати», Ви потрапите на сторінку резервування товару, де зможете вибрати потрібну кількість товару і повернутися до подальшого вибору товарів або перейти до оформлення резерву.

howto_6

Після того, як Ви додали в резерв всі потрібні товари, можна переходити в оформлення резерву.

На сторінці оформлення резерву Вам потрібно буде ввести необхідні контактні дані, вибрати спосіб доставки і оплати товару. Якщо Ви попередньо зареєструвалися і зайшли на сайт під своїм логіном і паролем, контактні дані будуть автоматично перенесені з Вашого профілю в форму оформлення резерву.

howto_7

Натискаємо кнопку «Далі» і перевіряємо введену інформацію. Якщо все правильно, натискаємо на кнопку «Оформити резерв».

howto_8

Не забудьте записати номер вашого резерву. Він вам знадобиться, коли Ви прийдете в аптеку за вашим замовленням.

howto_9

Сподіваємося, що дана інструкція була зрозуміла і корисна для Вас. Але якщо у Вас все-таки виникли труднощі, ми завжди раді відповісти на ваші запитання. Пишіть нам на [email protected] або телефонуйте (097) 381-54-45, (099) 372-49-30.