Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

Реабілітація після інсульту

Згідно з офіційною статистикою, в Україні щороку стається 120-140 тисяч мозкових інсультів. Понад третина з них - у людей працездатного віку, і лише близько 10% осіб, які пережили інсульт, повною мірою повертаються до повсякденного життя, яке було до інсульту. Чому так? Фактично одразу після інсульту людина потребує комплексної реабілітації, чого, на жаль, в переважній більшості випадків в Україні не відбувається.Зупинити блювання у дитини. Психогенні та інші фактори

Залежно від причини, блювання у дитини може супроводжуватися головним болем, підвищенням температури, болем у животі, нудотою, слабкістю та дратівливістю.

Варикоз (варикозне розширення вен). Лікування

Сьогодні мова піде про ліки для лікування варикозу (варикозного розширення вен) і тут на вас чекають деякі несподіванки.

Також поговоримо про методи лікування варикозу, чому ліки для лікування розширення вен не завжди допомагають.

На перший погляд здається, що цих ліків дуже багато і розібратися в тому, який із цих препаратів кращий, а який гірший, а який взагалі марне плацебо - людині непідготовленій неймовірно складно.

Дитяча шизофренія: ознаки, причини, лікування

Те,що ви не знали про дебют шизофренії у дітей: роль канабіноїдів, розробка генетичних маркерів, складнощі диференційної діагностики та лікування.

"Шизофренія схожа на рак. Ніколи не можна сподіватися, що хворобу вдалося перемогти назавжди. Якщо рак одного разу оселився у вашому тілі, навіть якщо зараз він ніяк не дає про себе знати, - це все, це назавжди", - так починається книга-сповідь Michael Schofield, чия донька Джейн з раннього дитинства хвора на шизофренію.

Ішемічний фатальний інсульт, особливості перебігу

У статті наведено аналіз випадків фатального церебрального ішемічного інсульту, які сталися у клініці невідкладної нейрохірургії нейросудинного профілю Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, а саме структури фатального (основна група) та нефатального (контрольна група) ішемічного мозкового інсульту, наявності факторів ризику, ролі окремих модифікованих факторів та поєднання різних факторів при виникненні церебральної катастрофи, особливості перебігу фатального інсульту, безпосередні причини смерті хворих у стаціонарі.