Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

Сколько врачей – столько и мнений… Должно ли так быть?

Сколько врачей – столько и мнений… Должно ли так быть?

Ваш ребенок заболел, а лечащий врач практически ничего не назначил?

Или, наоборот, при легкой болезни назначил так много, что вы сомневаетесь в необходимости столь активного вмешательства в организм?

Гепатит С: новітні методи лікування

Про гепатит С

(інформаційна довідка)

     Гепатит – гостре або хронічне запалення печінки внаслідок інфікування вірусами гепатитів, впливу токсичних для печінки речовин (алкоголь, деякі ліки та харчові домішки, хімічні сполуки) або інших чинників. В данному випадку мова піде про  вірусний гепатит С.

     Гепатит С – широко разповсюджене захворювання. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров`я, хронічним гепатитом С страждають біля 185 млн. людей на планеті, щороку реєструється 2 млн. нових випадків, але меньш 15% усіх інфікованих знають про свій статус.

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!

Шановні добродії!

Звертаємося до Вас з проханням надати благодійну допомогу важкохворим дітям з інвалідністю до «Дня Захисту Дітей» , який відзначається 1 червня.

Діти дуже чекають на це свято! Кожного року, ми разом з Вами долучаємося до добрих справ і вітаємо дітей з найнеобхіднішими потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу: важкохворим сиротам з АТО і не тільки, малозабезпеченим дітям з інвалідністю, дітям з великих сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС та ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення.

Що потрібно знати для лікування розладів психічного здоров’я?

Фармакологічні препарати є одним з інструментів для лікування людини із психічним розладом. Їх призначають для того, щоб відрегулювати біохімічні процеси в мозку та поліпшити стан пацієнта. В багатьох випадках лікування препаратами йде в парі з психотерапією або іншими немедикаментозними методами. Лікування лише препаратами буває недостатньо.

Як визначити, що у вашій аптечці зіпсовані ліки?

Багато хто з нас купує ліки з запасом, у когось вони залишаються після перенесених хвороб - і весь цей «скарб» довго лежить у домашній аптечці. «А раптом знадобиться?» - думаємо ми і не викидаємо навіть ті препарати, строк придатності яких вже закінчився. Але зазвичай протерміновані ліки можуть не лише перестати бути дієвими, а й ще гірше - нашкодити людині.