Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

Продукти для боротьби організма із впливом шкідливих речовин

У сьогоднішніх реаліях повністю відгородити себе від дії шкідливих речовин, що містяться у їжі, воді та повітрі - просто неможливо. В результаті наш організм постійно в більшій чи меншій мірі атакують ксенобіотики (ксенобіотики - узагальнена назва яку використовують для цілого ряду шкідливих речовин, чужорідних для нашого організму).

Нестача і надлишок йоду в організмі людини

З усього необхідного організму різноманіття мікроелементів йод займає одне з найбільш значущих місць. Біогенна роль йоду складна і пов'язана з його участю в багатьох біохімічних процесах, в побудові гормонів, в ферментативних реакціях.

Як підняти гемоглобін

Гемоглобін - один з найважливіших елементів у нашому організмі. Він входить до складу еритроцитів - червоних кров'яних клітин, які транспортують кисень до тканин і органів. Відтак, гемоглобін відповідає за «дихання» клітин. Саме тому низький рівень гемоглобіну в крові впливає на роботу всієї системи.

Низький гемоглобін чи високий залежить від рівня заліза. Якщо цього елементу не вистачає, гемоглобін падає і людина нездужає. В народі низький рівень гемоглобіну називають недокрів'ям. Лікарі ж мають свою назву цій недузі - анемія.

РИНІТ ТА ЙОГО ЛІКУВАННЯ

Що таке риніт?

Нежить, або риніт - це запалення слизової оболонки стінок носової порожнини, що може бути, як самостійним діагнозом, так і проявом різних захворювань. Запальний процес супроводжується розладом місцевого кровопостачання та набряком тканин, унаслідок чого з'являється відчуття закладеності носа та серозно-слизові виділення.

Наркотичні ліки за е-рецептом. Відповідє МОЗ

Із 13 жовтня наркотичні препарати продаватимуть тільки за електронним рецептом. Виняток - прифронтові території та зона бойових дій. Там продовжить діяти як електронний, так і паперовий рецепт.