Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

Чому слід остерігатися лімфаденопатії?

Причина лімфаденопатії часто очевидна: наприклад, дитина, яка страждає на біль у горлі, має болючі шийні лімфатичні вузли та позитивний швидкий тест на стрептокок, або пацієнт із інфекцією кисті та пахвовою лімфаденопатією. В інших випадках діагноз менш чіткий.

Ішіас. Методи лікування запалення сідничного нерва

Опис хвороби та її класифікація

Запалення сідничного нерва діагностується досить часто. Які фактори його викликають? Подібні захворювання виникають через вплив негативних чинників (охолодження чи інфекції) на нерв, його втягування в запальний процес за умови патології органів та оточуючих тканин.

Сідничний нерв вважається найдовшим серед інших. Він бере свій початок у куприку і простягається вздовж сідниці, ноги та аж до стопи. Якщо відбулося його защемлення, больові відчуття поширюються від поясниці до задньої частини стегна, до гомілки, п'яти та пальців на нозі. Коли подібне відбувається, це говорить про стиснення нерва, через що подразнюються нервові тканини. Часто компресія має місце в дисках хребта або грушеподібному м'язі.

Як не захворіти на гепатит, як лікуватися, де брати ліки

Що таке гепатит?

Є п'ять основних типів вірусного гепатиту A, B, C, D та E. Гепатит B і C - два основні типи - є причиною 96% всіх випадків смерті від цієї хвороби. Близько 325 мільйонів людей у ​​світі живуть із хронічною інфекцією, спричиненою вірусом гепатиту B або вірусом гепатиту C.

В чому зв’язок між хропінням та високим тиском ?

Хропіння є основним симптомом синдрому обструктивного апное сну. Близько одного мільярда дорослих у всьому світі страждають через цей розлад дихання. Відсутність лікування цього синдрому може призвести до значних наслідків для здоров'я, таких як підвищений артеріальний тиск і навіть серцева недостатність.Геморой і періанальні шкірні мітки, в чому різниця

Періанальні шкірні мітки -

це невеликі складки шкіри навколо заднього проходу, які можуть виникнути у будь-кого, незалежно від віку та статі. Такі стани, як ожиріння, вагітність, та проблеми з кишківником, можуть підвищити ризик їх виникнення. Має значення спадковість.