Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

Чи об’єднає холістична медицина традиції сходу і технології заходу?

Людство за весь період існування ще ніколи не витрачало на охорону здоров'я стільки ресурсів, як нині - за останні 5 років витрати на галузь у світі зросли на 35%. Водночас населення планети, в тому числі і в країнах з розвиненою медициною, не стає здоровішим. Збільшується частка хронічних недуг (їх перелік поповнила нова, медикаментозна, хвороба), а медичні спеціальності настільки «звужуються», що розглядають людину як складний набір окремих механізмів. Зайшовши у глухий кут, медична наука тепер оглядається назад, щоб розгадати таємниці комплементарної медицини, яка віками рятувала людей «голими руками» (порівняно із сучасними технологіями). Чи буде подолано бар'єри між альтернативними методами лікування і досягненнями сучасної медичної науки? Чи об'єднаються алопати і натуропати заради єдиної мети? Чи будуть схід і захід разом, незважаючи на різні філософії лікування людини? Більшість цивілізованих країн уже прийняли такий альянс за основу профілактики та подолання багатьох поширених хвороб і навіть відобразили це у своїх доктринах охорони здоров'я. Однак і досі протистояння методів домінує і кожен із них нагадує окрему планету.

Причина нечутливості бактерій до антибактеріальних препаратів

Стійкість бактерій до антибіотиків спричиняє більше смертей, ніж ВІЛ або малярія. Тільки у США щорічно виникає понад 2,8 мільйона інфекцій, стійких до протимікробних препаратів.

Стійкість до антибіотиків виникає, коли бактерії набувають здатності "перемагати" ліки, призначені для їхнього знищення. Стійкі інфекції складно лікувати, інколи - неможливо.

Але українців така загроза не зупиняє зловживати антибіотиками. Часом через незнання, часом - "про всяк випадок".

Чому так відбувається, та що потрібно знати про антибіотики, щоб не нашкодити собі та людству загалом, розповідає перший заступник міністра охорони здоров'я Сергій Дубров.

Коксакі та викликані вірусом інфекційні захворювання

Віруси Коксакі (Coxsackievirus) - кілька споріднених серотипів ентеровірусів,що передаються переважно повітряно-крапельним та фекально-оральним шляхом.

Імпетиго причини появи, лікування

Імпетиго називається бактеріальна інфекція, яка вражає верхній шар шкіри. Провокаторами хвороби стають стафілококи, стрептококи або їх поєднання. На початку захворювання шкіра покривається червоними плямами, які згодом приймають форму бульбашок. З часом вони розриваються, залишаючи після себе язви, які пізніше покриваються кірочками медового кольору.

Застосування високих технологій в естетичній медицині

В оглядовій статті узагальнені дані сучасної зарубіжної та вітчизняної літератури і результати досліджень про розвиток питання застосування високих технологій в естетичній медицині. Описані можливості застосування нанорозмірних матеріалів у дерматології, косметології, стоматології, хірургічній стоматології, черепно-щелепно-лицевій, пластичній хірургії та дентальній імплантації.