Як оформити резерв Оплата і доставка
Укр Рус
  • Ми працюємо: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Прийом замовлень по телефону: в робочий час сайта
  • Обробка замовлень, оформлених через сайт: в робочий час
Резерв товару
Кількість:
0
До сплати:
0,00
Оформити резерв

Розділи

Прийом замовлень:

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

ГРВІ у немовляти

Лихоманка, нежить та кашель -

найбільш часті симптоми гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) як у дорослих, так і у дітей до року.

Висока температура у немовляти викликає занепокоєння у батьків та не дає спати ночами. Розповідаємо, як бути з цим та іншими симптомами, аби малюк легше переніс осінньо-зимові спалахи.

Точка зору психіатра на передменструальний синдром

Робоча мультидисциплінарна група експертів при Міністерстві охорони здоров'я України продовжує працювати над створенням клінічного протоколу «Передменструальний синдром».

Вагомий внесок у його створення зробили експерти з психіатрії. Адже ретельне вивчення проблематики підтверджує ефективність підходів до лікування, прийнятих і цій галузі медицини.

Про сучасні уявлення про діагностику і лікування, що увійшли до клінічної настанови та стали частиною проєкту нового клінічного протоколу, розповідає лікар-психіатр вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імені О.О. Богомольця Олена ХАУСТОВА.

Про особливості ведення вагітності

Коли вагітним потрібно здійснити перший візит до акушер-гінеколога чи сімейного лікаря, які існують особливості складання індивідуального графіку вагітної та на які важливі аспекти потрібно зважати лікарю та пацієнткам під час візиту.

Резистентна депресія, алгоритм та засоби лікування

Огляд доповіді «Терапевтичний алгоритм резистентної депресії», яку презентувала д.мед.н., завідувачка кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (Київ, Україна), професорка Олена Олександрівна Хаустова.

Пацієнти після інсульту, реабілітація та відновлення

Головна мета реабілітації після інсульту полягає у відновленні функціональних можливостей пацієнтів та запобіганні розвитку ускладнень. Робоча група з інсульту, до складу якої увійшли представники Шотландської міжвузівської мережі з розробки методичних настанов (SIGN, 2023) та Ірландської національної клінічної програми з інсульту (INCPS, 2023), оновила клінічні рекомендації щодо ведення пацієнтів з інсультом.